Kontakt

Hej,

Zanim zdecydujesz się do nas napisać, koniecznie przeczytaj ten tekst!

Dostajemy mnóstwo wiadomości, na które niestety nie potrafimy odpowiedzieć. Najczęściej są one związane z zamówionymi tabletkami. Wiele osób utożsamia nas z firmą, która takie środki sprzedaje i zadaje nam wiele pytań. Musisz wiedzieć, że MaxErekcja.pl nie sprzedaje tabletek, a jedynie pośredniczy w zakupie. W naszych opisach produktów znajdują się odnośniki, które prowadzą do oficjalnych sklepów producentów. Robimy to po to, by kierować do sklepów, które sprzedają oryginalne środki, a tym samym chcemy ochronić Internautów przed podrobionymi środkami, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia czy życia.

Nie możemy ani anulować zamówienia, ani w żaden sposób go zaktualizować. Nie możemy zmienić błędnych danych do wysyłki. Nie możemy zmienić sposobu płatności. Nie możemy zrobić tego z jednego prostego powodu – MaxErekcja.pl nie sprzedaje żadnych produktów! Jeżeli po złożeniu zamówienia chcesz dokonać jakichkolwiek zmian, skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Użyj opcji “kontakt”, która powinna znajdować się na stronie, gdzie został dokonany zakup.

Tak samo, jeżeli nasze opisy zawierają zbyt małą ilość informacji – np. co do dawkowania produktu, to również skontaktuj się z producentem. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania w stylu “czy można brać po dwie tabletki viagry na raz?” – prosimy o to, by pytać lekarzy, specjalistów lub producentów (to tylko w przypadku suplementów).

Serwis MaxErekcja.pl nie jest internetową poradnią, a jedynie wortalem informacyjnym i nie należy naszych treści traktować jak rady lekarza. Jest to ogromna odpowiedzialność za ludzkie zdrowie i życie. Jeżeli jakikolwiek temat Cię zainteresuje, to koniecznie udaj się do specjalisty, który dokona profesjonalnej porady. Nie możemy tego robić z prostego powodu – każdy organizm jest inny i niektóre porady, zamiast pomóc mogą zaszkodzić. Pamiętaj – MaxErekcja.pl to wortal informacyjny i jeśli decydujesz się na wykorzystanie naszych treści typu “research” robisz to na własną odpowiedzialność.

Serwis MaxErekcja.pl w tym momencie jest zamknięty na jakąkolwiek współpracę reklamową.

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas na kontakt@maxerekcja.pl

Pozdrowienia!