Member XXL: działanie, opinie, cena. Skuteczne powiększenie penisa?

Member XXL to suplement diety, który bazując na naturalnych składnikach, może pomóc powiększyć członka o nawet 9 cm – tak podaje producent na oficjalnej stronie produktu. Jak to w ogóle możliwe? Odpowiedzią na to pytanie jest wpływ składników aktywnych na ciała jamiste, które znajdują się w penisie.

Aby poznać skuteczność działania tabletek Member XXL, czytaj dalej lub od razu przejdź na oficjalną stronę producenta, na której można dokonać bezpiecznego zakupu.

member XXL

Dowiedz się więcej na MemberXXL.pl teraz!

Skoro metoda powiększenia penisa jest tak prosta, to dlaczego tak niewielu mężczyzn decyduje się na taki krok? Najczęściej jest to chyba pewnego rodzaju obawa lub nawet wstydliwość przed zakupem tego rodzaju preparatu. Niewielu mężczyzn jest w stanie przyznać się do tego, że dotyczy ich problem niewielkiego członka.

Na szczęście Member XXL można zamówić przez Internet. Producent dba o dyskrecję – środek jest dobrze zapakowany i przede wszystkim zamaskowany, dzięki czemu tylko Ty będziesz wiedzieć, co znajduje się wewnątrz paczki.

Member XXL to produkt, który uznaje się na jeden z najskuteczniejszych w swojej kategorii i tu nasuwa się pytanie – czy w ogóle jakiekolwiek tabletki mogą mieć wpływ na rozmiar przyrodzenia? Osoby, które nigdy nie miały styczności z takimi środkami, bez wahania odpowiedzą, że jest to niemożliwe, ale ten artykuł pokaże Ci, że jak najbardziej jest to możliwe.

Spis treści

 1. Member XXL – co to jest?
 2. Member XXL – skład i właściwości
 3. Member XXL – Efekty stosowania
 4. Member XXL – Jak stosować? Dawkowanie z ulotki
 5. Member XXL – skutki uboczne
 6. Member XXL – Opinie
 7. Member XXL – Cena. Gdzie kupić?
 8. Member XXL – jak uzyskać możliwie najlepsze efekty?
 9. Podsumowanie – Czy warto kupić Member XXL?

Member XXL – co to jest?

Member XXL to jeden z najpopularniejszych naturalnych środków na powiększenie członka. Pozwala w bezinwazyjny sposób zyskać nawet do dziewięciu centymetrów – dzięki temu produktowi członek może stać się nie tylko dłuższy, ale również grubszy. Suplement bazuje na najlepszych naturalnych składnikach, które wielokrotnie zostały poddane badaniom.

member xxl co to jest

To brzmi jak abstrakcja – „naturalne powiększenie członka”, ale wbrew pozorom jest to wykonalny proces.

Skuteczne powiększenie penisa

Mimo zapewnień seksuologów, że nie wielkość i kształt członka mają znaczenie a finezja, mężczyźni stale poszukują skutecznych metod na powiększenie przyrodzenia. Dzięki temu nie tylko można odmienić swoje życie seksualne, ale również podbudować swoją pewność siebie i pozbyć się kompleksów. Może się wydawać, że takie powiększenie członka to same zalety!

skuteczne powiększenie penisa

Rozmiar penisa w świetle badań

Według British Journal of Urology International (BJUI) średnia długość penisa w spoczynku to 9,17 cm, a w pełnym wzwodzie 13,11 cm. Wielu mężczyzn, mimo że znajduje się w okolicach średniej, szuka metod na jeszcze kilka dodatkowych centymetrów.

Inne badania mówią o średniej długości w Europie zwykle w przedziale od 12 do 15 cm. W Polsce brakuje wiarygodnych badań na ten temat.

Ciekawym zjawiskiem jest raport seksuologa Zbigniewa Izdebskiego przygotowany we współpracy z Polpharmą „Seksualność Polaków 2011”, według którego średnia długość penisa wśród Polaków w tamtym czasie wynosiła aż 17,3 cm. Jednak po jakimś czasie autor raportu przyznał, że uzyskane wartości mogą odbiegać od rzeczywistości – raport miał charakter ankietowy, a do tego na pytanie o długość członka odpowiedziało zaledwie 20% badanych.

Wielkość penisa a preferencje kobiet

Portal.abczdrowie.pl podaje, że długość kobiecej pochwy to około 8-9 cm więc dysponując penisem nawet poniżej średniej, można zadowolić kobietę. Co więcej, pochwa dopasowuje się do kształtu i rozmiaru męskiego przyrodzenia, a zbyt duży penis (ponad 18-20 cm) może powodować ból podczas stosunku, co w konsekwencji może zniechęcić partnerkę do dalszych prób współżycia.

rozmiar penisa a preferencje kobiet

Jedno z najpopularniejszych badań bazuje na aż 33 modelach penisów w 3D. Przy użyciu tej metody kobiety dokładnie przywołały rozmiar modelu, chociaż popełniły więcej błędów w odniesieniu do długości penisa niż obwodu. Kobiety wolały penisa o nieco większym obwodzie i długości (16,3 cm długości i 12,7 cm grubości) niż wskazuje średnia. To badanie sugeruje, że kobiety wolą penisy tylko nieco większe niż przeciętnie. Należy pamiętać, że to badanie bazuje na modelach 3D i nie musi w pełni odzwierciedlać rzeczywistości. Całe badanie można sprawdzić pod adresem https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4558040/

Powiększenie członka – czy jest to możliwe?

Powiększenie penisa to żadna nowość, a zainteresowanie tym tematem jest obecne wśród mężczyzn od pokoleń. Kiedyś było to znacznie trudniejsze, ale dzisiaj dzięki rozwojowi można zrobić to błyskawicznie za pomocą operacji lub nieco dłużej, ale za pomocą bezinwazyjnych domowych metod oraz np. tabletek.

Powiększenie członka jest jak najbardziej możliwe, a metod na to jest wiele. Jeżeli zdecydujesz się na którąś z nich, to warto znaleźć na jej temat jak najwięcej potwierdzonych informacji, ponieważ w niektórych przypadkach niewłaściwe podejście może doprowadzić do efektów ubocznych. Warto mieć na uwadze również fakt, że prawie wszystkie metody wymagają czasu, by zauważyć pierwsze efekty.

Metody powiększania penisa

Istnieje wiele metod, dzięki którym można powiększyć członka. Mamy dzisiaj to szczęście, że żyjemy w czasach gdzie ludzkość jest najbardziej rozwinięta, dzięki czemu wybór metod jest naprawdę spory. Istnieją metody, które pozwalają na błyskawiczny efekt oraz takie, które wymagają nieco czasu. Zwykle jednak te pierwsze mogą wiązać się z komplikacjami czy skutkami ubocznymi, dlatego wielu mężczyzn wybiera bezinwazyjne naturalne metody.

Przed Tobą kilka najpopularniejszych metod na powiększenie członka.

Operacja powiększania penisa

operacja powiększenia penisa

Metody powiększania, które dają natychmiastowe efekty, najczęściej sprowadzają się do skomplikowanych działań chirurgicznych. Podczas takiego zabiegu nacinane są więzadła, które łączą prącie z kością łonową, co sprawia, że penis opuszcza się i w efekcie wydaje się dłuższy.

Operacja powiększenia członka jest jednak bardzo droga i pomimo natychmiastowego efektu mogą wystąpić powikłania. Najczęściej po operacjach pojawiają się problemy z trafieniem do celu oraz zlokalizowaniem punktu G. Co więcej, według seksuologów po operacji może dojść do chwiejnych zaburzeń erekcji.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

To jeden z najnowszych sposobów na powiększenie przyrodzenia, który jest wykonywany przez kliniki medycyny estetycznej i nie ma nic wspólnego z operacją. Zabieg polega na wstrzyknięciu do penisa kwasu hialuronowego za pomocą specjalnego preparatu. To naturalne substancja, która nie powoduje efektów ubocznych i ulega biodegradacji w organizmie. Co ciekawe, wiele kobiet korzysta z tej metody w celu powiększenia ust.

Cały zabieg jest przeprowadzany pod znieczuleniem, więc nie ma mowy o żadnym dyskomforcie. Taka forma powiększenia daje zadowalające efekty – zazwyczaj można liczyć na wydłużenie członka o 1-3 cm i pogrubienie o 2-5 cm.

Niestety ten rodzaj powiększenia członka ma także jedną dużą wadę – jest nietrwały. Przez to, że kwas hialuronowy ulega degradacji, efektem można cieszyć się przez około 1-2 lata. Oczywiście, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, taki zabieg można wykonywać regularnie, ale nie każdy może sobie na to pozwolić, ponieważ kosztuje około 5000 zł.

Pompki powiększające penisa

pompka do penisa

Pompa do penisa to przezroczysty cylinder, do którego wkłada się członka. Następnie za pomocą pompki wtłacza się do niego powietrze, które sprawia, że ciała jamiste się powiększają i dociera do nich więcej krwi.

Kiedy penis osiągnie zadowalający rozmiar, należy założyć specjalny pierścień u nasady penisa, aby krew została w nim na czas stosunku. Po zakończeniu stosunku należy zdjąć pierścień.

Użycie pompki daje efekt tylko chwilowy na czas trwania stosunku. Chociaż pojawiają się głosy, że powiększenie penisa może wiązać się z powiększeniem ciał jamistych, to nie ma na ten temat żadnych potwierdzonych badań.

Ekstendery na powiększenie penisa

extender do penisa

Extenders można przetłumaczyć z angielskiego jako przedłużacze. Ekstendery to specjalne urządzanie, które powiększają penisa poprzez rozciąganie. Niestety takie przedłużacz należy nosić po kilka godzin dziennie nawet przez 6 miesięcy.

Podczas noszenia ekstendera tkanki penisa zostają poddane rozciąganiu, ale działa to na tyle delikatnie, że nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Ekstendery mogą powiększyć członka o 2-3 cm, ale tym samym mogą doprowadzić do nieprzyjemnych efektów ubocznych jak bolesne wzwody, zaburzenia czucia w obrębie żołędzi czy zaburzenia ukrwienia członka. Takie skutki uboczne mogą być nieodwracalne. Co więcej, nie ma żadnej gwarancji na efekty, a jeśli już uda się jakieś osiągnąć, mogą być tylko tymczasowe.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

ćwiczenia na powiększenie penisa

Według niektórych seksuologów dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom możliwe jest powiększenie penisa. Powinny być to ćwiczenia zelecone przez urologa lub lekarza seksualnego. Być może pierwsze lepsze ćwiczenia z Internetu sprawdzą się, ale mimo wszystko warto uzgodnić ten temat ze specjalistą, ponieważ nawet z pozoru najłatwiejsze ćwiczenia mogą okazać się szkodliwe.

W internecie można znaleźć mnóstwo ćwiczeń, które mogą mieć wpływ na powiększenie członka. Pamiętaj, że z ich pomocą na widoczne efekty najczęściej trzeba czekać przynajmniej kilka miesięcy, więc jeśli ktoś zapewnia, że już po paru tygodniach zyskasz kilka centymetrów, potraktuj to z przymrużeniem oka.

Tabletki na powiększenie penisa

tabletki na powiększenie penisa

Ostatnią popularną metodą powiększenia członka są tabletki, które bazują na naturalnych składnikach. Takie środki nie są lekami, a ich zakup nie wymaga recepty. Co warto wiedzieć przed zakupem takich tabletek?

Warto wybierać sprawdzone preparaty, ponieważ wielu producentów żeruje na naiwności mężczyzn. Zwykle skuteczne środki zawierają takie składniki jak żeń-szeń, szafran, miłorząb japoński, palma sabałowa czy buzdyganek naziemny. Oczywiście to tylko niektóre z naturalnych składników, które mogą mieć wpływ na rozmiar członka.

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Regularne stosowanie takich środków może przynieść podobne efekty do ziołowych tabletek na potencję. To oznacza, że można liczyć na poprawienie ogólnej sprawności seksualnej, łatwe osiągnięcie i utrzymanie wzwodu, a także wzrost popędu seksualnego.

Stosowanie takich środków doprowadza do penisa zdecydowanie więcej krwi i wypełnia nią ciała jamiste, które z czasem mogą ulec poszerzeniu. Przy regularnym współżyciu lub wykonywanych ćwiczeniach efekty mogą być jeszcze bardziej widoczne.

Niestety, nie ma jednoznacznych badań, które będą sugerować działanie powiększające jakichkolwiek tabletek. Mimo wszystko stosowanie środków na bazie naturalnych składników może sprzyjać powiększaniu penisa z uwagi na oddziaływanie na ciała jamiste prącia.

Czy warto powiększyć penisa?

Jest to jedno z pytań, na które należy odpowiedzieć sobie samodzielnie. Rozmiar członka często jest źródłem frustracji, a nawet kompleksów. Duży penis to nie tylko większa pewność siebie, ale również ogromna satysfakcja seksualna, ale czy warto zdecydować się na taki krok?

Czy warto? Wszystko zależy od Ciebie – jeżeli naprawdę tego potrzebujesz, to nic nie stoi na przeszkodzie. Próba powiększenia członka może również przywrócić dawny wigor w Twoim związku, a jak zazwyczaj bywa – jeśli układa się w łóżku, to również układa się w związku.

czy warto powiększyć penisa?

Do wyboru jest wiele metod i tylko od Ciebie zależy, na jaką się zdecydujesz. Jeżeli padnie na tabletki, to na efekty będzie trzeba trochę zaczekać i choć nie ma żadnych oficjalnych badań, które potwierdzałyby ich skuteczność, to mimo wszystko tabletki mogą okazać się pomocne, ponieważ składniki najlepszych preparatów mogą mieć wpływ na ukrwienie ciał jamistych prącia, co może spowodować ich rozrost. Aby jednak taki proces mógł nastąpić, potrzebna jest regularna aktywność seksualna lub odpowiednie ćwiczenia. Bez tych elementów powiększenie członka może być zdecydowanie utrudnione.

Member XXL – skład i właściwości

Member XXL to produkt z najwyższej półki więc można spodziewać się, że producent wykorzystał najlepsze składniki w odpowiednich dawkach. Naturalne składniki to gwarancja bezpiecznego działania – to bardzo ważne, ponieważ raczej każdy chciałby uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych. Za to odpowiednio wysokie dawki wykorzystanych składników dają gwarancję zadowalającego działania.

member xxl skład i właściwości

Działanie suplementu jest uzależnione od jego składu i zazwyczaj najtańsze środki praktycznie nie działają. W niektórych przypadkach po prostu lepiej nie oszczędzać.

Member XXL – Skład

Producent zdecydował się na wykorzystanie najlepszych naturalnych składników, które mogą mieć wpływ na odpowiednie wypełnienie krwią i odżywienie ciał jamistych penisa. Dzięki temu, że skład bazuje na naturalnych składnikach, produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powinien wywoływać efektów ubocznych.

Producent wybrał składniki, które od lat uznaje się za najlepsze afrodyzjaki. Na oficjalnej stronie czytamy, że formuła została opracowana starannie i z dbałością o wykorzystanie składników najlepszego pochodzenia.

Nie tylko dobór składników ma znaczenie – ważna jest również optymalna dawka. Producent podaje, że w Member XXL znajduje się dokładnie tyle substancji aktywnych, ile potrzeba, by uzyskać efekt powiększenia penisa.

Przed Tobą składniki, jakie zostały zastosowane w produkcie.

L-arginina

Uważa się, że ten składnik działa pozytywnie na pracę całego organizmu. W sferze seksualnej jest o tyle ważny, że bierze udział w produkcji tlenku azotu, który wpływa na działanie układu krwionośnego, a ten, gdy nie działa, jak należy, może powodować zaburzenia erekcji. Można więc założyć, że l-arginina chroni przed problemami ze wzwodem.

l-arginina

Dzięki temu, że l-arginina ma wpływ na stan układu krwionośnego do prącia może dotrzeć odpowiednio dużo krwi, która wypełnia ciała jamiste. Co więcej, ten składnik pomaga w procesie dzielenia komórek, a także wspiera budowę tkanki  mięśniowej, co może oznaczać, że przy regularnym współżyciu i/lub odpowiednich ćwiczeniach możliwe może być powiększenie penisa.

Wyciąg z kozieradki

Kozieradka to roślina, która z wyglądu przypomina koniczynę i kwitnie w połowie roku (czerwiec-lipiec). Najcenniejszym elementem są nasiona, z których tworzy się ekstrakty (wyciągi) – taki też został wykorzystany w Member XXL.

Nasiona kozieradki  to bogate źródło witaminy B6, witaminy C, witaminy A, kwasu foliowego, a także minerałów takich jak żelazo, wapń, magnez, fosfor, cynk i potas.

kozieradka

Ekstrakt z kozieradki może zwiększyć wydzielanie soku żołądkowego i trzustkowego, a także śliny. Pobudza czynność krwiotwórczą szpiku kostnego, ułatwia trawienie pokarmów oraz przyswajanie składników, a także obniża poziom cukru we krwi.

W Internecie na próżno szukać publikacji związanych z kozieradką i powiększeniem penisa, ale mimo to ten składnik jest ważnym elementem tabletek, ponieważ jak podaje portal health.harvard.edu: „W jednym badaniu stwierdzono korzyści w poprawie podniecenia seksualnego i orgazmu, a inne badania wykazały, że to zioło jest bezpieczne”.

Buzdyganek naziemny (tribulus terrestris)

To roślina, która pojawia się raz w roku i wyciąga się z niej ekstrakt zawierający saponiny steroidowe, które, jak nazwa wskazuje, mają właściwości podobne do sterydów. Jest od wieków wykorzystywana w medycynie indyjskiej i chińskiej. Mimo że badania jednoznacznie nie potwierdzają jej właściwości, to wiele osób dzięki niej ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej – czytamy na healthline.com.

Buzdyganek naziemny może mieć wpływ na regulację ciśnienia krwi i poziom cholesterolu – to wszystko dzięki obecności flawonoidów i fitosteroli.

Tribulus Terrestris może być pomocny podczas zaburzeń erekcji, ponieważ może stymulować produkcję testosteronu, a także podnieść sprawność seksualną.

tribulus terrestris

Powiększenie członka z użyciem buzdyganka naziemnego bazuje tylko na domysłach, ponieważ nigdy nie odbyły się żadne badania, które potwierdziłyby takie działanie.

Można jednak przypuszczać, że regularne przyjmowanie tego składnika może mieć wpływ na powiększenie członka pod warunkiem regularnej aktywności seksualnej lub odpowiednich ćwiczeń, z uwagi na to, że tribulus terrestris sprzyja budowaniu masy mięśniowej.

Żeń-szeń koreański (panax ginseng)

Właściwości tego ziela były wykorzystywane w medycynie dalekiego wschodu już 4000 lat temu. Swoje właściwości żeń-szeń zawdzięcza substancjom aktywnym, których zawiera około 200 – to bardzo imponujący wynik, jakim nie może pochwalić się żadna inna roślina.

Z tak dużej ilości substancji na szczególną uwagę zasługują ginsenozydy, dzięki którym narządy wewnętrzne organizmu zostają lepiej dotlenione. W efekcie możemy odczuć więcej energii, a wysiłek fizyczny, jak i psychiczny staje się łatwiejszy. Ginsenozydy mogą także przyspieszyć okres rekonwalescencji, a także pobudzić układ nerwowy, co znacznie zwiększa odporność na liczne infekcje.

panax ginseng

Żeń-szeń może pobudzić pracę serca i obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi, ale jednocześnie zwiększyć poziom dobrego cholesterolu. Może działać przeciwzakrzepowo oraz obniżyć poziom cukru we krwi – co ciekawe, niektórzy uważają, że z tego powodu podczas leczenia cukrzycy warto stosować suplementy na bazie żeń-szenia.

Żeń-szeń wykazuje naprawdę wiele właściwości, ale nie o tym jest ten wpis… W skrócie: żeń-szeń może polepszyć pamięć i koncentrację, może zmniejszyć zakwasy, jest w stanie zredukować zmęczenie…

Nie tylko mężczyźni powinni wiedzieć, że panax ginseng może podnieść libido, ponieważ kobiety również mogą odczuć działanie tego naturalnego wspomagacza. Dzięki żeń-szeniowi do narządów płciowych dociera więcej krwi, czyli u mężczyzn dobrze wypełnione krwią zostają ciała jamiste. Badanie przeprowadzone przez Evid Based Complement Alternat Med. potwierdziło jego działanie. W podsumowaniu badania możemy przeczytać: “Leczenie KRG znacznie poprawiło pożądanie seksualne, pobudzenie, orgazm i satysfakcję”. Badanie można sprawdzić pod adresem https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4700177/

Warto podkreślić, że nie każdy żeń-szeń jest w stanie podnieść libido! Według naukowców z Asian Medical Center w Seulu to właśnie tylko żeń-szeń koreański, taki jak znajduje się w Member XXL, wykazuje takie działanie.

Czy może przyczynić się do powiększenia penisa? Choć nie ma na to żadnych badań, to można postawić hipotezę, że panax ginseng może mieć minimalny wpływ podczas naturalnego powiększenia penisa dzięki poprawieniu ukrwienia. Kiedy do członka dociera więcej krwi, ciała jamiste zostają rozciągane. Przy regularnej aktywności seksualnej lub odpowiednim treningu jest szansa na powiększenie członka.

Ekstrakt z owoców palmy sabałowej

Palma sabałowa w medycynie tradycyjnej jest wykorzystywana już od około XIX wieku, a przynajmniej właśnie wtedy zauważono, że jest stosowana przez Indian zamieszkujących Florydę. Tamtejsi mieszkańcy wykorzystywali tę roślinę, aby walczyć z takimi problemami, jak przerost gruczołu krokowego, obrzęk i zanik jąder, a także zaburzenia erekcji.

Przyjmuje się, że palma sabałowa może zmniejszyć aktywność 5-α-reduktazy, czyli enzymu, który przekształca testosteron w DHT (5-alfadihydrotestosteron). DHT daje szczególnie „w kość” w średnim wieku, doprowadzając do przerostu prostaty.

palma sabałowa

Dzięki palmie sabałowej możliwe jest zredukowanie łysienia! Niektóre badania sugerują, że za łysienie androgenowe odpowiada w dużej mierze DHT, a nie testosteron. Zatem zmniejszenie aktywności 5-alfa-reduktozy może przyczynić się do zmniejszonego łysienia.

Palma sabałowa może mieć wpływ na regulowanie wydzielania hormonów płciowych. Co więcej, to bogate źródło fitosteroli. Rozrost gruczołu krokowego to jedna z częstszych przyczyn zaburzeń erekcji w średnim wieku, a koniecznym warunkiem wymaganym przy powiększeniu członka jest brak zaburzeń seksualnych. Ten składnik nie ma bezpośredniego wpływu na powiększenie, ale na pewno pomaga zadbać o sprawność seksualną.

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego

Cytryniec chiński to roślina, która jest wykorzystywana w medycynie Dalekiego Wschodu od tysiącleci. Czerwone owoce tej rośliny to środek na wiele dolegliwości. Niektórzy ludzie wytwarzają z niego nalewki!

Owoce z cytryńca chińskiego mogą pomóc w stanach rozdrażnienia, niepokoju, osłabienia, a także zmęczenia fizycznego i psychicznego. Za takie działanie odpowiadają lignany, które stymulują centralny układ nerwowy. Owoc ten działa podobnie jak żeń-szeń.

cytryniec chiński

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego może chronić wątrobę przed uszkodzeniami, a także wspomagać jej regenerację. Co więcej, dzięki współczesnej fitoterapii owoc może być stosowany przez osoby, które mają problemy z sercem. Wiele osób uważa, że może przyczynić się do obniżenia poziomu złego cholesterolu i cukru we krwi.

Cytryniec chiński może być pomocny przy budowie siły i wytrzymałości mięśniowej. Korzystają z niego sportowcy, ponieważ podnosi wydolność organizmu.

Ten składnik to naturalny afrodyzjak, który podnosi sprawność seksualną zarówno u kobiet i mężczyzn. TVN24.pl podaje, że w starożytnych chinach wywar z liści cytryńca chińskiego był wykorzystywany w celu 10-krotnego zwiększenia potencji seksualnej.

Czy ten składnik może przyczynić się do powiększenia penisa? Nie ma badań, które potwierdzałyby taką tezę, ale biorąc pod uwagę, że naturalne powiększenie członka wymaga regularnej aktywności seksualnej lub odpowiednich ćwiczeń, to można przypuścić, że zwiększenie ochoty na seks znacznie ułatwi ten proces.

Szafran

Ten składnik jest wykorzystywany w lecznictwie już od przynajmniej 5000 lat. Wytworzenie go jest niezwykle pracochłonne, dlatego jest uznawany za najdroższą przyprawę na świecie. Aby uzyskać 1 kg przyprawy potrzeba aż 150 tysięcy znamion kwiatu szafranu.

Szafran ma w sobie ponad 150 aromatycznych związków lotnych, a najważniejsze to krocetyna, karoteny, likopen i zeaksantyna. Warto podkreślić flawonoidów i safranalu, dzięki któremu roślina ma swój charakterystyczny zapach.

szafran

Szafran (roślina) może mieć właściwości wspomagające trawienie, przeciwskurczowe, a także poprawiające apetyt czy nastrój. Może działać antydepresyjnie, antybakteryjnie, przeciwdrgawkowo i antyoksydacyjnie.

Szafran może podnieść witalność, a dzięki działaniu antystresowemu sprawi, że seks stanie się przyjemniejszy. To przypadek podobny do cytryńca chińskiego – może bezpośrednio nie przełoży się na powiększenie członka, ale nie pewno poprawi warunki panujące w sypialni.

Pieprz czarny

To przyprawa znana na całym świecie i jest obowiązkowym elementem w każdej polskiej kuchni. Mało kto jednak wie, że ma wiele zdrowotnych właściwości.

Pieprz czarny to bogate źródło piperyny, która ma zdolność do rozbijania komórek tłuszczowych. Właśnie dlatego piperyna jest często stosowana przez osoby na diecie redukcyjnej. Aby wykorzystać właściwości samego pieprzu, należałoby go spożywać w bardzo dużych ilościach, co jednak mogłoby nie wyjść na zdrowie… Dzięki technologii możliwe jest wyodrębnienie piperyny z pieprzu czarnego i taka forma suplementacji jest korzystniejsza.

pieprz czarny

Pieprz czarny może poprawić funkcjonowanie dróg oddechowych, a także zadbać o dobry nastrój dzięki stymulowaniu produkcji dopaminy i serotoniny. Piperyna to nie tylko spalacz tłuszczu – od wieków ten składnik jest pomocny podczas nudności, wzdęć czy biegunek.

Piperyna znajdująca się w czarnym pieprzu może wpłynąć na lepszą koncentrację i wydolność organizmu. Czarny pieprz może przyczynić się do poprawy sprawności seksualnej.

Member XXL – Właściwości

Powyższe składniki mają wpływ na ciała jamiste – bezinwazyjnie rozszerzają naczynia krwionośne w przyrodzeniu. To może pozwolić bezpiecznie powiększyć członka, ale umówmy się, że 9 cm to raczej skrajne przypadki, kiedy penis naprawdę jest wyjątkowo niewielki.

Member XXL to dobre tabletki na potencję. Składniki pozwalają uzyskać bardziej satysfakcjonujący seks, dlatego nie trzeba stosować dodatkowych środków. Member XXL wykazuje kompleksowe działanie, które pozwala zadowolić zarówno siebie, jak i swoją partnerkę.

member xxl właściwości

Producent na swojej stronie podaje, że Member XXL to bezinwazyjna metoda na powiększenie penisa, która zapewnia szybkie efekty. Tabletki nie tylko pomagają powiększyć członka, ale także sprawiają, że współżycie staje się przyjemniejsze. Dzięki wykorzystaniu naturalnych składników preparat jest bezpieczny w użyciu.

Na oficjalnej stronie produktu dowiadujemy się, że dzięki regularnemu stosowaniu penis może wzrosnąć nawet o 9 cm – potrzeba na to ponad 3 miesiące. Nie wiemy jednak, czy to wartość samej długości, czy długości i obwodu. Nawet jeśli to drugie, to i tak całkiem nieźle.

Jak Member XXL działa w rzeczywistości?

Raczej nie każdy może liczyć na 9 dodatkowych centymetrów – taki wynik zarezerwowany jest dla niewielu osób z wyjątkowo niewielkim członkiem i wyjątkowo dużym szczęściem. Na pewno wiele osób jest przekonanych, że takie preparaty to pic na wodę, dlatego przyjrzyjmy się temu bliżej i może zmienisz zdanie na temat tabletek na powiększenie członka.

Na pewno opierając powiększenie penisa na stosowaniu samych tabletek, nie da się osiągnąć zadowalających efektów. No, bo dlaczego tabletki miałyby sprawić, że członek w 3 miesiące powiększy się o kilka centymetrów?

Jednak taka sama sytuacja jest z budowaniem masy mięśniowej – samo łykanie kapsułek czy picie szejków proteinowych lub kreatyny nie sprawi, że zyskamy imponującą sylwetkę. Osiągnięcie zadowalających efektów jest możliwe dzięki treningowi, a suplement jest tylko dodatkiem, który wspomaga ten skomplikowany proces.

Tak samo można powiedzieć o tabletkach na powiększenie członka – to tylko i aż suplement, który dba o dobre warunki treningu. Trening to oczywiście nic innego jak regularna aktywność seksualna lub specjalne ćwiczenia na powiększenie penisa.

member xxl jak działa

Member XXL, który zawiera wiele cenionych naturalnych afrodyzjaków, dba o to, żeby do członka docierało odpowiednio dużo krwi, które następnie wypełniają ciała jamiste. Im bardziej ukrwione ciała jamiste, tym większy penis. Dodatkowo Member XXL zawiera składniki, które sprzyjają budowie nowych komórek, dzięki czemu przy aktywności seksualnej i odpowiednich ćwiczeniach, powiększenie członka staje się możliwe. Co więcej, wraz z krwią do członka docierają ważne składniki odżywcze, które sprzyjają tworzeniu nowych komórek.

Tu jednak warto dodać, że nie ma badań, które potwierdzałyby takie działanie, ale według wielu opinii umiejętne połączenie suplementu z aktywnością seksualną może przynieść zadowalające efekty.

Czy warto stosować Member XXL? Czy działa?

Tu mogą pojawić się głosy, że skoro aktywność seksualna lub ćwiczenia odgrywają tak dużą rolę, to żadne tabletki nie są potrzebne. Oczywiście bez stosowania dobrych tabletek powiększenie penisa może być również możliwe, ale z użyciem dobrego suplementu efekty powinny być znacznie lepsze.

Wystarczy dobrze zapoznać się ze składnikami, jakie znajdują się w kapsułkach Member XXL, by uświadomić sobie, jak duże mogą mieć znaczenie podczas powiększenia penisa. Kapsułki Member XXL mogą zwiększyć ochotę na seks, wzmocnić erekcję, doprowadzić do ciał jamistych zdecydowanie więcej krwi, a także wesprzeć produkcję nowych komórek.

Czy warto stosować ten suplement? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samodzielnie. Warto zapoznać się z działaniem składników znajdujących się w kapsułkach i wyciągnąć wnioski.

Member XXL – Efekty stosowania

Na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że Member XXL powiększa penisa już od pierwszego dnia stosowania. Pierwsze łatwe do zmierzenia efekty można odnotować już po trzech tygodniach regularnego przyjmowania – w tym czasie penis może wydłużyć się o średnio 2 cm. Po drugim miesiącu stosowania penis może być większy nawet o 6 cm, a po trzech miesiącach może to być już 8 cm. W Internecie niektóre strony pokazują efekty na zdjęciach.

Patrząc na to, jakie składniki zawiera Member XXL, można dojść do wniosku, że pierwszymi efektami stosowania suplementu w rzeczywistości może być zwiększona ochota na seks i silniejsza erekcja.

member xxl efekty stosowania

Stosując codziennie tabletki, a do tego regularnie współżyjąc i wykonując odpowiednie ćwiczenia, wizja powiększenia członka o około 2 cm w miesiąc wydaje się całkiem realna. Producent uważa, że samo stosowanie kapsułek może się do tego przyczynić, ale z uwagi na brak jakichkolwiek badań warto połączyć tabletki z odpowiednimi ćwiczeniami.

Czy zatem powiększenie członka nawet o 9 cm jest możliwe? W odpowiednich warunkach być może tak. Łącząc Member XXL z ćwiczeniami i regularną aktywnością seksualną powiększenie członka przynajmniej w samym obwodzie wydaje się całkiem możliwe, a jak podają niektóre serwisy, dla niektórych kobiet to właśnie grubość członka ma większe znaczenie!

Wydłużenie członka to nieco trudniejsze zadanie, a dodatkowe 9 cm wydaje się mało prawdopodobne. Trudno jest w tej sprawie obrać jakiekolwiek stanowisko, ponieważ brakuje badań na ten temat. Uzyskanie dodatkowych dwóch, trzech lub czterech centymetrów w długości może być całkiem prawdopodobne.

Trzeba przyznać, że Member XXL na pewno sprzyja naturalnemu powiększeniu członka. Ten preparat może eliminować zaburzenia erekcji, a bez tego powiększenie jest niemożliwe. Aby doszło do powiększenia, ciała jamiste muszą być obficie wypełnione krwią i właśnie o to bardzo dobrze dba Member XXL.

Member XXL – Jak stosować? Dawkowanie z ulotki

Bardzo ważne jest, żeby suplement diety stosować tak, jak zaleca to producent. Nieodpowiednie stosowanie może wpłynąć na brak efektów, a zbyt wysoka dawka wcale nie przyniesie lepszych rezultatów, a do tego może prowadzić do działania niepożądanego.

Jak brać Member XXL?

Producent zaleca 2 kapsułki dziennie – najlepiej na 30 minut przed posiłkiem. Za każdym razem popijaj wodą. Nie zaleca się zwiększania dawki, ponieważ nie wpłynie to na szybkość efektów, a w niektórych przypadkach może mieć negatywne działanie na organizm.

member xxl jak stosować

Member XXL – Przeciwwskazania

Producent nie przewiduje wykorzystania suplementu wśród osób niepełnoletnich.

Member XXL a alkohol

Nie zaleca się spożywania alkoholu podczas kuracji tabletkami Member XXL, ponieważ często to właśnie on odpowiada za problemy z erekcją. Jego obecność może zaburzyć główną właściwość suplementu – rozszerzanie ciał jamistych.

member xxl a alkohol

Aby powiększyć członka, bardzo ważne jest, żeby mechanizm osiągania i utrzymania wzwodu działał bez zarzutu. Alkohol niestety znany jest z tego, że obniża sprawność seksualną u mężczyzn.

Na czas kuracji efekty może wzmocnić dieta na wzmocnienie erekcji oraz ćwiczenia na powiększenie penisa. Member XXL to idealny środek dla osób, które marzą o grubszym i większym członku. Zdecydowanie jest to suplement dla osób, które popadają w kompleksy z powodu rozmiaru. To idealny wybór dla osób, które również chcą poprawić swoją sprawność seksualną.

Member XXL – skutki uboczne

Stosowanie Member XXL nie powinno powodować skutków ubocznych, ponieważ środek został stworzony z naturalnych składników, które są bezpieczne dla zdrowia. Oczywiście, jeśli konsument jest alergikiem, może wystąpić reakcja alergiczna, ale uczulenie na którykolwiek ze składników użytych w Member XXL zdarza się bardzo rzadko.

Przeszukując Internet, trudno jest o znalezienie skarg na działanie niepożądane produktu, dlatego można uznać, że dla w pełni zdrowego człowieka produkt będzie całkowicie bezpieczny.

Member XXL – Opinie

Tabletki powiększające penisa Member XXL to w ostatnim czasie hit pod względem sprzedaży. To powoduje, że w Internecie stale pojawiają się kolejne opinie. Możemy je znaleźć na forach, ale nie tylko, ponieważ od jakiegoś czasu nawet blogerzy zabrali się za recenzowanie tych popularnych tabletek.

Do opinii suplementów warto podchodzić z pewnym dystansem, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, ponieważ nie wiemy, kto jest ich autorem. Zazwyczaj z komentarzy nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się nic o stylu życia takich osób. Co więcej, zdarza się, że opinie są pisane na zlecenie – zarówno te pozytywne, jak i negatywne.

Member XXL – opinie negatywne

Nie ma na świecie rzeczy, która nie zbierałaby negatywnych opinii. Dlaczego Member XXL przez niektórych mężczyzn jest oceniany w ten sposób?

Można przyjąć, że pierwsza grupa osób, która ocenia negatywnie ten suplement, nigdy nie miała z nim do czynienia. To dość powszechne zjawisko – istnieją osoby, które mimo braku najmniejszego doświadczenia z suplementami uważają, że w ogóle nie działają.

Kolejną grupą, która może negatywnie oceniać Member XXL są tzw. trolle internetowe. Krótko mówiąc, są to osoby, które specjalnie bojkotują najróżniejsze tematy – tak po prostu.

troll internetowy

Trzeba mieć na uwadze, że niektóre opinie są pisane na zamówienie. Opinie negatywne najczęściej zleca konkurencja, która w ten sposób nakłania czytelnika do znalezienia lepszej alternatywy. Zazwyczaj takie opinie poruszają temat alternatywy i wyglądają mniej więcej w ten sposób: „Produkt XXX nie działa, ale polecam produkt YYY. Tutaj macie link”.

Docieramy w końcu do opinii prawdziwych użytkowników, którzy rzeczywiście stosowali Member XXL. Dlaczego produkt u nich nie zadziałał? Może mieć na to wpływ wiele czynników. Przede wszystkim zbyt krótki czas stosowania, problemy z osiągnięciem wzwodu, brak aktywności seksualnej, brak odpowiednich ćwiczeń, nieodpowiednia dieta czy ogólnie złe stosowanie.

Member XXL – opinie forum

Większość opinii o Member XXL można przeczytać na forach internetowych – prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że w takim miejscu można poczuć się anonimowo. Szczególnie opinie z forów internetowych należy brać z pewnym dystansem, ponieważ może tam pisać każdy.

Na forach czasami nawet nie trzeba mieć konta. Niektóre strony pozwalają pisać w formie gościa. Również warto uważać na opinie „użytkowników”, którzy stworzyli konta, żeby wypowiedzieć się tylko na temat Member XXL. Jeśli można wejść na profil takiej osoby, to zwykle w statystykach widnieje jeden lub kilka postów oraz kilka minut czasu zalogowania.

Fora Internetowe są często wykorzystywane przez tzw. szeptaczy, czyli osoby, które udają, że biorą udział w dyskusji, ale tak naprawdę prowadzą działania marketingowe mające na celu zwrócić uwagę na dany produkt. Czasami są to pozytywne komentarze o Member XXL, a czasami negatywne z poleceniem innego preparatu. Takie działania, wbrew pozorom nie są prowadzone przez producentów, a pośredników.

Czy fora to wiarygodne źródło opinii o Member XXL? I tak, i nie. Warto weryfikować kto jest autorem opinii, ponieważ wiele z nich jest nieprawdziwych. Warto wziąć pod uwagę jeszcze fakt, że zazwyczaj, kiedy coś działa, to raczej rzadko decydujemy się napisać o tym w Internecie. Producent na swojej stronie podaje, że 96% konsumentów jest zadowolonych z działania Member XXL.

Member XXL – Opinie lekarzy

Lekarze dość niechętnie wypowiadają się na temat suplementów diety, tabletek i pozostałych metod powiększenie członka. Nie ma żadnych oficjalnych wypowiedzi lekarzy o działaniu Member XXL. Patrząc na skład preparatu, można postawić tezę, że jest bezpieczny dla zdrowia.

Member XXL – Cena. Gdzie kupić?

Patrząc na to ile kosztuje operacja powiększenia członka, może wydawać się, że za Member XXL należy zapłacić krocie, ale nic bardziej mylnego, ponieważ ten środek można kupić w bardzo rozsądnej kwocie, a przy zakupie większej ilości opakowań producent oferuje atrakcyjną zniżkę.

Najlepszym miejscem zakupu będzie oficjalny sklep, ponieważ są osoby, które trudnią się w podrabianiu popularnych tabletek, a ich głównym miejscem sprzedaży są portale ogłoszeniowe. Ten temat jest rozwinięty poniżej.

Member XXL – ile kosztuje?

Na oficjalnej stronie internetowej standardowa cena za opakowanie, które wystarcza na 1 miesiąc to 179 zł. Czy to dużo, czy mało to już kwestia indywidualna, ale na pewno w porównaniu do operacji powiększenia członka kosztuje niewiele. Co więcej, warto wziąć pod uwagę fakt, że Member XXL uznaje się za lidera wśród preparatów na powiększenie członka, a zdarza się, że mniej popularne środki potrafią kosztować więcej. Także czy ten preparat kosztuje aż tak dużo? Trzeba na to pytanie odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Member XXL – Promocje i zniżki

Na szczęście Member XXL można kupić w niższej cenie niż standardowe 179 zł. Czasami można natknąć się na zniżkę 20% na jedno opakowanie, czyli przyjdzie nam zapłacić około 143 zł. Taka cena jest już zdecydowanie bardziej kusząca!

Dla osób, które planują pełną kurację z Member XXL, która trwa minimum 3 miesiące, producent przygotował atrakcyjne zniżki:

 • 3 sztuki Member XXL ponad 30% taniej – 119,33 zł za sztukę
 • 6 sztuk Member XXL 50% taniej – jedynie 89,50 zł za sztukę!

member xxl co to jest

Zamów teraz na oficjalnej stronie producenta

Zdecydowanie bardziej opłacalny jest zakup jednego z pakietów promocyjnych na przynajmniej 3 miesiące. Z jednej strony można zadbać o nieprzerwaną ciągłość kuracji powiększenia członka, a z drugiej strony można zaoszczędzić sporo pieniędzy – w przypadku zakupu 6 sztuk Member XXL w Twojej kieszeni może zostać ponad 500 zł. To o wiele bardziej opłacalne niż zamawianie po jednej sztuce co 30 dni.

Member XXL – gdzie kupić?

Mogłoby się wydawać, że Member XXL można zamówić w wielu różnych miejscach, ale nie jest aż tak kolorowo pod tym względem. Zdecydowanie najpewniejszym miejscem zakupu jest oficjalna strona producenta memberxxl.pl, gdzie nie tylko zamówimy na pewno oryginalny produkt, ale otrzymamy gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia, a także atrakcyjne zniżki.

Member XXL nie znajdziemy w aptece i stacjonarnych sklepach z suplementami. Sprzedaż tego środka odbywa się tylko drogą internetową.

Producent dba o komfort klienta

Jeżeli tabletki zostaną zamówione na oficjalnej stronie, to nie musimy się niczym martwić, ponieważ producent dba o dyskrecję swoich klientów. Nie dość, że paczka jest bardzo dobrze zamaskowana, to oznaczenia na liście przewozowym nie wzbudzają żadnych podejrzeń, że jest to akurat środek na powiększenie członka. Od momentu złożenia zamówienia i do odebrania paczki od kuriera nie musimy się niczym martwić.

Uwaga na podrobione preparaty!

Tzw. podróbki to plaga od wielu lat. Suplementy, które cieszą się ogromną popularnością, są regularnie podrabiane i sprzedawane głównie na popularnych serwisach ogłoszeniowych jak Allegro i OLX. Do tego Member XXL można znaleźć na porównywarkach cen jak Ceneo. Na pierwszy rzut oka oferty wyglądają uczciwie i nie wzbudzają żadnych podejrzeń – jest to spowodowane tym, że oszuści używają zdjęć z oficjalnej strony MemberXXL.pl.

Wygląd preparatu to tak naprawdę sprawa drugorzędna. Najważniejsze jest to, co znajduje się w kapsułkach, a to najczęściej owiane jest tajemnicą. Zamawiając podróbkę, można nie tylko kupić coś co kompletnie nie działa, ale w najgorszym scenariuszu powoduje efekty uboczne i problemy ze zdrowiem.

Jak nie dać się naciągnąć?

Jest to bardzo proste – wystarczy złożyć zamówienie na oficjalnej stronie producenta. Próbując kupić Member XXL na portalu aukcyjnym, można paść ofiarą oszustów, którzy podrabiają wiele popularnych produktów. Oczywiście można próbować, ale czy warto ryzykować?

Member XXL – jak uzyskać możliwie najlepsze efekty?

Możliwie najlepsze efekty to takie, na które pozwala ludzki organizm. U jednej osoby maksymalny wynik to będzie około 3 cm, a u innej nawet minimum 6 cm. Wszystko zależy od organizmu, rozmiaru członka oraz zaangażowania. Producent zaleca stosować Member XXL przez przynajmniej 3 miesiące.

Samo łykanie kapsułek na pewno przyniesie takie efekty jak lepszy popęd seksualny i silniejsze dłuższe erekcje, ale nie sprawi, że członek stanie się od razu o wiele większy. Powiększenie członka wymaga czasu i zaangażowana – zupełnie jak podczas budowania masy mięśniowej potrzebny jest trening…

Regularna aktywność seksualna

Aby osiągnąć sukces z Member XXL warto uprawiać seks. Podczas silnego podniecenia do członka dociera zdecydowanie najwięcej krwi, a to sprawia, że ciała jamiste zostają wypełnione krwią jak nigdy. Współżycie można potraktować jak pewnego rodzaju trening, który może mieć wpływ na rozrost penisa.

regularna aktywność seksualna

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Taka forma powiększenia członka jest bardzo czasochłonna, a zadowalające efekty można uzyskać dopiero po 2 lub 3 miesiącach. Trzeba pamiętać, że ćwiczenia łączymy z Member XXL, który wpływa na wiele ważnych czynników. Preparat wykorzystuje składniki sprzyjające rozbudowie tkanek, dlatego dzięki takiemu połączeniu efekty powinny pojawić się znacznie szybciej.

Ćwiczeń na powiększenie członka w Internecie jest pod dostatkiem. Istnieją różne metody rozciągania, tzw. jelqing, metoda kegla, powiększenie przy użyciu ciężarów i wiele, wiele więcej.

Podsumowanie – Czy warto kupić Member XXL?

Member XXL to preparat, który został stworzony dla mężczyzn borykających się z problemem małego penisa. Regularne stosowanie tabletek ma za zadanie dostarczyć do członka więcej krwi, aby wypełnić ciała jamiste prącia. Dzięki wykorzystaniu najlepszych składników – w tym także wykorzystywanych przez sportowców w celu rozbudowy tkanki mięśniowej – możliwe staje się powiększenie członka nawet o kilka dodatkowych centymetrów.

Czy warto kupić i zacząć stosować Member XXL? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samodzielnie. Z tego artykułu wiesz już, z czego składa się produkt i jakie działanie może oferować. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o Member XXL przejdź do oficjalnego sklepu.

member XXL

Przejdź na MemberXXL.pl i dowiedz się więcej!

Warto pamiętać o regularnej aktywności seksualnej i/lub ćwiczeniach na powiększenie członka. Takie połączenie jest gwarancją najlepszych efektów. Trzeba również być cierpliwym, bo kuracja powinna potrwać, chociaż 3 miesiące. Warto także uważać na podróbki, które kompletnie nie działają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *