O nas

MaxErekcja.pl to wortal poświęcony życiu seksualnemu kobiet i mężczyzn. Poruszamy tematy, które dla wielu par mogą być zagadką. Chcemy dzielić się z metodami, które mogą mieć pozytywny wpływ na Twoje życie seksualne, ale wszystko, co znajduje się na tym blogu, traktuj wyłącznie informacyjnie – po profesjonalną poradę udaj się do specjalisty. Staramy się obiektywnie podchodzić do poruszanych tematów i nie namawiamy do podejmowania decyzji, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Plany naszego zespołu są bardzo ambitne, dlatego budujemy ten wortal w taki sposób, żeby przekazywać dokładne i aktualne informacje w prosty i zrozumiały sposób. Zależy nam na tym, żeby MaxErekcja.pl było odbierane przez Internautów jako godne zaufania źródło informacji. Bardzo się staramy, żeby to osiągnąć! Na przykład odwołujemy się do wiarygodnych źródeł i na nich właśnie bazują nasze treści. Tak samo odwołujemy się badań, które rzeczywiście miały miejsce.

MaxErekcja.pl to wortal typu “research” – oznacza to, że nasze artykuły bazują na wiarygodnych źródłach, takich jak zdrowotne serwisy o wysokim autorytecie czy portale, na których znajdują się publikacje naukowe.

Nie traktuj tego serwisu jak prywatnego lekarza! Treści zamieszczane na MaxErekcja.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą stanowić profesjonalnej porady. Jeżeli zdecydujesz się taki krok, robisz to na własną odpowiedzialność.

Dlaczego nasze treści należy traktować wyłącznie informacyjne? Pisanie o zdrowiu to ogromna odpowiedzialność i jeden niewłaściwy ruch – czasami nawet publikacje naukowe mogą być błędne – może spowodować, że ucierpi pewna grupa ludzi. Nasze treści należy traktować tylko i wyłącznie informacyjnie, a jeśli jeden z tematów Cię zainteresuje, koniecznie udaj się do specjalisty, który oceni czy nie zagrozi Twojemu zdrowiu.

Jakiekolwiek decyzje podjęte bez konsultacji ze specjalistą podejmujesz na własną odpowiedzialność. Administrator serwisu MaxErekcja.pl nie bierze odpowiedzialności za możliwe skutki!