Skuteczne tabletki na potencję – ranking na grudzień 2020

Tabletki na potencję można dostać na receptę, jak i bez recepty. Bez wątpienia wszystko zależy od składu. Preparaty na receptę to leki, które zawierają najczęściej sildenafil. Środki bez recepty są reklamowane jako leki na potencję, ale bez wątpienia nie są lekami! To suplementy diety, które niewątpliwie składają się z substancji roślinnych o udowodnionym działaniu. W takim wypadku udać się do lekarza po receptę czy jednak kupić środek bez recepty?


Eron Plus – najlepszy zestaw na potencję!

Usuwa przyczyny problemów z erekcją
Zapewnia silną i trwałą erekcję
Dłuższy seks i lepsze doznania
Działa już po 30 minutach
Nie powoduje efektów ubocznych!

Eron Plus

Kliknij i dowiedz się więcej!


Tabletki na potencję są dla mężczyzn bez względu na wiek, podczas gdy takie preparaty odpowiednio podnoszą sprawność seksualną, ale nie w każdym przypadku, ponieważ jeżeli problemy są spowodowane przez stres lub wstydliwość, wtedy przyjmowanie kapsułek nie pomoże — niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa ze swoją partnerką.

Środki bez recepty bez wątpienia można w parę minut zamówić przez Internet, dlatego jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Produkty polecane przez serwis MaxErekcja.pl są najwyższej jakości i pomagają osiągać bardzo dobre efekty. Każdy z preparatów jest wysyłany w dyskretnych opakowaniach! Bardzo ważne przy suplementach bez recepty jest, by rzeczywiście były przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. W związku z tym każdy z poniższych środków powinien być bezpieczny, nie powodować efektów ubocznych, a do tego dawać zadowalające efekty.

Ranking tabletek na potencję bez recepty

Tabletki na potencję bez recepty w ostatnim czasie stały się bardzo popularną alternatywą dla leków, które można nabyć wyłącznie w aptekach. Ogromnym atutem środków bez recepty jest fakt, że można je zamówić przez Internet. Producenci bardzo dbają o swoich klientów i większość z nich swoje produkty wysyła w dobrze zamaskowanej formie, a wszystko to z myślą o Twoim komforcie. Nasz ranking najlepszych tabletek na potencję zawiera wyłącznie takie środki, które wysyłane są w dyskretny sposób.

Ten ranking powstał z myślą o nas – facetach. Sami dobrze wiemy, jak ciężko jest znaleźć środek bez recepty, który będzie działał skutecznie (i bezpiecznie!), dlatego postanowiliśmy stworzyć własny ranking przedstawiający najlepsze tabletki na potencję bez recepty. Wszystkie przedstawione preparaty łącznie jedna cecha – są bezpieczne w stosowaniu. Nie powodują one efektów ubocznych jakie zwykle występują przy stosowaniu leków.

Przygotowaliśmy listę wszystkich środków na potencję bez recepty dostępnych w Polsce, a następnie odrzuciliśmy tabletki, które mogą być potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia przez wykorzystanie składników sztucznego pochodzenia. Punktowaliśmy obecność głównie takich składników jak żeń-szeń, korzeń maca, l-arginina, kozieradka czy buzdyganek naziemny. Są to naturalne składniki znane na całym świecie ze swojego dobroczynnego działania przy leczeniu zaburzenia erekcji. Ważnym elementem przy tworzeniu rankingu było również odniesienie się do opinii Internautów. W końcu udało się – oto najlepsze tabletki na potencję!

Eron Plus + Eron Plus Before – według Internautów najlepszy zestaw na zaburzenia erekcji

eron plusDowiedz się więcej na EronPlus.pl

❗️To zdecydowanie najbardziej polecane tabletki. Preparat jest znany z bardzo skutecznego i długotrwałego działania. Jest jednym z niewielu praparatów na rynku, który występuje w dwóch wersjach: suplementu do regularnego stosowania oraz kapsułek do stosowania przed stosunkiem.❗️

Suplement został stworzony pod okiem wielu lekarzy. Zawiera najlepsze afrodyzjaki, które od lat ludzkość wykorzystuje do wzmocnienia libido. Według zapewnien producenta Eron Plus jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Głównie poprawia ukrwienie, powoduje trwały i silny wzwód oraz pozwala na dłuższy i lepszy seks.

Eron Plus zawiera najlepsze afrodyzjaki:

 • Korzeń Maca – zwiększa libido i stymuluje wydzielanie testosteronu. Wykazuje także działanie zdrowotne: poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne,
 • L-arginina – poprawia drożność naczyń krwionośnych, dzięki czemu dopływ krwi do członka odbywa się bez przeszkód,
 • Żeń-Szeń Koreański – działa pozytywnie na jakość i długość życia plemników. Do tego rozszerza i udrażnia naczynia krwionośne,
 • Buzdyganek naziemny (tribulus terrestris) – stymuluje wytwarzanie testosteronu, zwiększa popęd seksualny i ogólną sprawność seksualną
 • Kozieradka Pospolita – poprawia krążenie i działa odprężająco.

Eron Plus skupia się głównie na podniesieniu jakości układu krążenia. W większości przypadków to właśnie zaniedbany układ krwionośny jest odpowiedzialny za problemy ze wzwodem. Często przyczyną jest także nieodpowiednia dieta. Eron Plus dostarcza do organizmu wiele cennych witamin i minerałów, co również może mieć wpływ na sprawność seksualną.

Należy przyjmować dwie kapsułki dziennie zwykłego suplementu. Ma to na celu usunąć podłoże problemu ze wzwodem w taki sposób, by po zakończeniu kuracji nie potrzebować już żadnych wspomagaczy. Drugi zestaw, czyli Eron Plus Before należy przyjmować przed stosunkiem (2-4 kapsułki). Działa niczym naturalna viagra.

Producent suplementu Eron Plus bardzo poważnie traktuje problemy swoich klientów, dlatego dba o dyskrecję. Zamawiając Eron Plus nie musisz martwić się o to, że ktokolwiek zobaczy co zamówiłeś. Paczka jest bardzo dobrze zamaskowana i nikt nie dowie się co jest w środku!

Uwaga! Specjalna oferta dla czytelników MaxErekcja.pl 👇👇

Wykorzystaj zniżkę na Eron Plus teraz!

szczęśliwa kobieta w łóżku

Vigrax

vigrax tabletki na erekcjęPrzejdź na stronę producenta →

Vigrax to jedne z najlepszych kapsułek na zaburzenia seksualne o udowodnionym działaniu. Działa niezależnie od wieku mężczyzny. Preparat zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny.

Vigrax zawiera najlepsze naturalne składniki:

 • Żeń-Szeń – od lat składnik wykorzystywany do podnoszenia popędu seksualnego. Zawarty w Vigrax powoduje, że na nowo będziesz chciał poznać swoją partnerkę. Badania potwierdzają jego działanie,
 • Buzdyganek naziemny – stymuluje wytwarzanie testosteronu,
 • L-arginina – poprawia stan naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew szybciej i większej ilości dopływa do penisa,
 • Ekstrakt z Guarany – w połączeniu z buzdygankiem naziemnym jest świetnym stymulatorem popędu seksualnego,
 • Ekstrakt z owocu cytryńca chińskiego – wspomaga ograniczanie stresu, poprawia koncentrację, a przede wszystkim podnosi libido,
 • Chelat aminokwasu cynku – dba o testosteron, przez co pobudza libido.

Vigrax należy stosować pół godziny przed współżyciem. Po tym czasie libido jest o wiele silniejsze. Wzwód będzie utrzymywał się dłużej, a członek stanie się twardszy. Dzięki temu nie tylko Ty będziesz zadowolony, ale także Twoja partnerka.

Według badań, aż 96% konsumentów jest zadowolonych. Vigrax stosowany regularnie usuwa podłoże problemu i całkiem prawdopodobne, że po kilku tygodniach zauważysz pozytywne efekty.

VigraFast

vigrafastPrzejdź na stronę producenta →

VigraFast powinien skuteczne rozwiązywać męski problem jakim są zaburzenia erekcji. Zawierają najlepsze naturalne substancje, które poprawiają libido. Nie stosuje się ich przed stosunkiem. To nowoczesny suplement diety, który należy stosować dwa razy dziennie. To powoduje, że w każdym momencie jesteś gotowy do współżycia.

VigraFast zawiera najlepsze afrodyzjaki:

 • Żeń-szeń – poprawia witalność, pomaga rozkurczyć naczynia krwionośne, by do członka dopływało więcej krwi,
 • L-arginina – dzięki niej wzwód może trwać dłużej, ponieważ dba o przepływ krwi do penisa,
 • Korzeń maca – zwiększa libido oraz stymuluje wydzielanie testosteronu,
 • Buzdyganek naziemny – stymuluje wytwarzanie testosteronu oraz wpływa na poziom współżycia.

Większość skutecznych tabletek na potencję bazuje na podobnych składnikach. W czym więc tajemnica skutecznego działania? W proporcjach składników. Tych niestety nie znamy, ponieważ raczej żaden producent nie chce zdradzać swojej tajemnicy.

VigraFast pierwsze efekty pozwala ujrzeć nawet po trzech dniach. Oczywiście nie będzie to powrót do młodzieńczego wigoru. Będą to raczej delikatne zmiany. Na mocno odczuwalne zmiany należy zaczekać parę tygodni.


Leki na potencję na receptę

Leki na potencję charakteryzują się bardzo skutecznym działaniem, ale ich stosowanie powinno odbywać się pod nadzorem lekarza. Stosowanie ich na własną rękę może powodować nieprzyjemne efekty uboczne. Pod względem bezpieczeństwa o wiele lepiej wypadają ziołowe suplementy diety, które są równie skuteczne.

Maxigra

maxigra

Maxigra to według wielu rankingów najlepszy lek na receptę. Standardowo, substancją czynną leku jest sildenafil. Poza tym zawiera takie składniki jak krzemionka koloidalna bezwodna, polakrylina potasowa, laktoza jednowodna, aspartam, powidon K-30, aromat miętowy, kroskarmeloza sodowa, potasu wodorotlenek, kwas solny, magnezu stearynian.

Pastylki należy rozgryzać i żuć około godzinę przed stosunkiem. Zalecana dawka to 25 mg. Najlepiej jest ustalić dawkę z lekarzem. Maxigra nie powinna być stosowana jednocześnie z innymi lekami, które zawierają sildenafil.

Lek jest wskazany dla dorosłych mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia libido (niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu). Produkt działa skutecznie pod warunkiem stymulacji seksualnej.

Falsigra

falsigra

Falsigra jest lekiem do stosowania podczas zaburzeń wzwodu u mężczyzn (dorosłych). Najważniejszym składnikiem jest Sildenafil, który w warunkach pobudzenia seksualnego przywraca dawny wigor. Członek staje się twardy i osiąga maksymalne rozmiary, w związku z lepszym wypełnieniem krwią ciał jamistych.

Lek może stosować prawie każdy dorosły mężczyzna, który cierpi na zaburzenia sprawności seksualnej. Osoby uczulone na jakikolwiek składnik leku nie powinny go przyjmować.

Falsigra to kapsułki powlekane. Zalecana dawka to 50 mg na godzinę przed stosunkiem. Nie powinno się stosować preparatu częściej niż raz na 24 godziny.


Spis treści

Tabletki na zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji to niewątpliwie bardzo wstydliwy problem, który ignorowany nie tylko zacznie oddalać nas od udanego współżycia, ale także może zrujnować związek! Seks to podstawa zdrowej relacji, dlatego skoro jesteś na tej stronie to prawdopodobnie chcesz coś zmienić w swoim życiu. Tabletek na zaburzenia erekcji z każdym rokiem jest coraz więcej, dlatego należy korzystać z pewnych źródeł. Nasz ranking zawiera najlepsze preparaty bez recepty!

Zaburzenie erekcji – co to jest?

Zaburzeniem erekcji nazywamy niezdolność do uzyskania lub/i utrzymania wzwodu, który wymagany jest do odbycia satysfakcjonującego współżycia. Jest to bardzo wstydliwy męski problem – szczególnie kiedy pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście istnieją metody dzięki którym ED staje się tylko przeszłością!

Przyczyny zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji u mężczyzn potrafią być różne w zależności od wieku. U mężczyzn do około 40 roku życia najczęściej mówi się o stresie, nieodpowiedniej diecie i braku aktywności fizycznej. U starszych mężczyzn najczęściej problem spowodowany jest przez przerost gruczołu krokowego, chorobę wieńcową lub nadciśnienie tętnicze. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że sterydy stosowanie w celu zwiększenia masy mięśniowej także powodują problemy z erekcją – nawet u 20 latków! – podaje emedicinehealth.com

Tabletki na potencję – W jaki sposób działają?

Zdecydowanie, preparaty lepiej sprawują się u mężczyzn starszych, ponieważ wśród nich problem najczęściej spowodowany jest przez nadciśnienie tętnicze, przerost gruczołu krokowego lub chorobę wieńcową. U osób młodych (20 lat) bez wątpienia problem może leżeć przez takie czynniki jak stres, wstydliwość, stosowanie sterydów anabolicznych. Około 40 roku życia zwykle problemem jest brak aktywności fizycznej i zła dieta – obniża to testosteron i powoduje kłopoty w układzie krążenia.

problemy z erekcją

Stosowanie tabletek na potencję pomaga mężczyznom odzyskać wiarę w siebie. Oczywiście działają na układ krążenia w taki sposób, że pod wpływem podniecenia, do członka dopływa więcej krwi. Reasumując wystarczy tylko tyle, by stał się twardszy i większy. Jednak to nie jedyne działanie takich preparatów ponieważ środki bez recepty zachwycają swoim szerokim działaniem.

Dla wyjaśnienia, leki na potencję nie zwiększają ochoty na sek, tak jak afrodyzjaki, które są zawarte w środkach bez recepty. Oczywiście nie zadziałają również, jeśli problem spowodowany jest stresem, konfliktem z partnerką, stresem czy depresją.

Ziołowe tabletki na potencję

Niektóre środki jak Eron Plus, Braveran i Vigrax zawierają naturalne substancje. Najczęściej możemy w nich znaleźć wyciągi z żen-szenia, chińskiego cytryńca, buzdyganka naziemnego czy korzeń maca. Właściwości tych roślin od wieków są dobrze znane ludzkości. Przede wszystkim działają stymulująco, zwiększają ciśnienie krwi, podnoszą libido, zwiększają wrażliwość na bodźce – w skrócie sprawiają, że seks staje się lepszy. Najczęściej takie specyfiki są przeznaczone do długotrwałego stosowania.

Leki na potencję z sildenafilem

Część specyfików zawiera sildenafil, czyli substancję czynną dobrze znaną każdemu dzięki lekowi viagra. Popularne środki to między innymi Maxigra i Falsigra – to leki na receptę, ale dostępne są także leki na potencję bez recepty z sildenafilem. Są one popularne, dlatego że dają natychmiastowe efekty – wspierają rozkurcz naczyń krwionośnych w członku. W efekcie podczas podniecenia do prącia napływa więcej krwi, a to umożliwia uzyskanie pełnej erekcji. – podaje Wikipedia.org

Środki na potencję z prasteronem

Prasteron to kolejna substancja czynna, która jest często obecna w środkach bez recepty. Leki tego rodzaju zaleca się głównie mężczyznom po 40 roku życia, u których niedobór prasteronu został potwierdzony. Jest to hormon steroidowy. Niestety takie leki dają efekty dopiero po kilku tygodniach stosowania, ale dla niektórych mężczyzn to jedyne rozwiązanie.

Tabletki na potencję bez recepty – Jakie wybrać?

W aptekach i Internecie jest już tak dużo różnych środków, że prawdopodobnie nietrudno kupić środek o słabym działaniu. Jeżeli zależy Ci na dobrym działaniu, to warto kierować się opiniami konsumentów, które można znaleźć, chociażby oczywiście w Internecie.

Dostępność kapsułek jest także niekiedy problemem, ponieważ raczej mało kto udaje się do lekarza, by zdobyć receptę. Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest zakup przez Internet, ponieważ nie wychodzimy z domu, a zamówiona paczka jest dyskretna, więc tylko Ty wiesz, co się w niej znajduje. W związku z tym trzeba uważać, ponieważ na portalach aukcyjnych łatwo można zamówić podróbki popularnych suplementów. W rezultacie najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest złożenie zamówienia na oficjalnej stronie producenta.

tabletki na erekcję

Według Internautów najlepszym wyborem są leki na potencję bez recepty – inaczej suplementy diety bez recepty. W tym artykule podajemy kilka najlepszych produktów, które składają się z tzw. afrodyzjaków – substancji roślinnych, które od wieków są stosowane przy problemach ze wzwodem. Załóżmy, że mają przewagę nad lekami pod tym względem, że regularnie stosowane potrafią na długi czas wyeliminować przyczynę problemu, dzięki czemu kolejne stosunki mogą odbywać się bez użycia tabletek.

Tabletki na potencję – jak stosować?

Leki na receptę powinieneś stosować według zaleceń lekarza. Jednak najczęściej bierze się kapsułkę pół godziny przed stosunkiem, która pozwala na bezproblemowe współżycie.

Tabletki na potencję bez recepty składające się z substancji roślinnych stosuje się w dwojaki sposób. Przede wszystkim zdecydowana większość preparatów istnieje po to, by wyeliminować źródło problemu. Wtedy stosuje się 1-2 kapsułki dziennie przez okres około trzech miesięcy.

Niektóre suplementy działają jak leki podobne do viagry, tzn. stosowane około pół godziny przed stosunkiem pozwalają osiągnąć i utrzymać wzwód, a nawet podnieść w naturalny sposób poziom testosteronu!

Tabletki na potencję – czy to bezpieczne?

Stosowanie suplementów zazwyczaj jest bezpieczne dla zdrowia. Zalecane suplementy składają się z naturalnych składników (substancji roślinnych), które przede wszystkim poprawiają ukrwienie. Najczęściej nie działają na organizm w żaden negatywny sposób.

para w łóżku

Nieco inaczej jest z lekami, które zawierają sildenafil. Przed rozpoczęciem stosowania takich specyfików warto udać się do lekarza, żeby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Z lekami z tej grupy należy uważać, ponieważ przy wielu schorzeniach i chorobach stosowanie może być bardzo niebezpieczne mocno zagrażające życiu.

Często właśnie zaburzenia są pierwszym sygnałem, jaki daje nam organizm, że coś jest nie tak z układem krwionośnym. Szybka reakcja pozwala na usunięcie problemu i dalszym cieszeniem się bezproblemowym współżyciem.

Środki na potencję – czy uzależniają?

Takie środki nie uzależniają jak znane używki. Możemy uzależnić się psychicznie. Jeżeli dotychczas czułeś wstyd przed partnerką, a kapsułki to zmieniły, będziesz po nie sięgał, by dalej go unikać. Mimo że nie nie da się uzależnić jak od papierosów czy alkoholu, to trzeba znać umiar. Przedawkować można każdą substancję. Do tego takich środków nie powinno łączyć się z alkoholem, ponieważ ta używka obniża sprawność seksualną, a do tego takie połączenie może być zły wpływ na wątrobę.

szczęśliwa para w łóżku

Tabletki na potencję – Opinie

Opinie o tabletkach na potencję możemy znaleźć przede wszystkim na anonimowych męskich forach internetowych. Mężczyźni wymieniają się między sobą spostrzeżeniami na temat zaburzeń erekcji oraz produktów, które ten problem mają eliminować. Oprócz skutecznego działania dla wielu osób bardzo ważne jest również bezpieczeństwo, ponieważ efekty uboczne utrzymują się nawet do paru godzin od zakończenia stosunku. Taki wymóg spełniają ziołowe tabletki.

Na forach bardzo często pojawia się temat tabletek Eron Plus. Mężczyźni bardzo chwalą sobie podwójne działanie preparatu – czegoś takiego jeszcze nie było. Wiele osób uważa, że jego moc jest porównywalna do klasycznych niebieskich tabletek, ale w odróżnieniu od nich Eron Plus nie powoduje efektów ubocznych. Jest to prawdziwa rewelacja!

Negatywne opinie o tabletkach na potencję nie zawsze są pewnym punktem odniesienia, ponieważ wszyscy różnimy się między sobą. Nie wiemy zbyt wiele o autorach opinii – ich stylu życia, jakie są przyczyny zaburzeń erekcji oraz w jakim stopniu ED jest już rozwinięte.

Tabletki na potencję – ile kosztują i gdzie kupić?

Jednym z głównym kryteriów przy wyborze tabletek na potencję jest cena oraz miejsce zakupu. Nie każdy z nas jest w stanie wyłożyć ogromne pieniądze na kilka tabletek, a także raczej wielu mężczyzn wolałoby unikać zakupu w aptece. W tym przypadku dobrym wyborem są ziołowe tabletki na potencję, które umieściliśmy w rankingu. Kosztują one relatywnie niewiele w stosunku do tabletek z apteki, a do tego ich zakup jest bardzo bezpieczny – producenci dbają o dyskrecję klientów, dlatego towar wysyłają całkowicie “zamaskowany”. Dzięki temu tylko Ty wiesz, co znajduje się wewnątrz.

Ile kosztują tabletki na potencję?

Przedział cenowy tabletek na potencję jest ogromny. Za kilka tabletek w aptece możemy zapłacić od kilkunastu złotych do nawet ponad stu złotych. Cena jest zależna od składu tabletek oraz marki. Najczęściej najtańsze tabletki działają bardzo słabo i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Lepszym wyborem są ziołowe tabletki na potencję, które zwykle kosztują około 150 zł, ale zawierają najczęściej od 30 do 60 kapsułek. Jest to ogromny zapas, który warto mieć pod ręką, bo nigdy nic nie wiadomo 🙂

Gdzie kupić najlepsze tabletki na potencję?

Najlepsze preparaty, które umieściliśmy w naszym rankingu dostępne są wyłącznie na oficjalnych stronach producentów do których podaliśmy odnośniki. Zakup w oficjalnym sklepie jest bardzo korzystny, ponieważ producenci od czasu do czasu udostępniają korzystne zniżki, a także przez cały czas oferują gwarancję zwrotu pieniędzy i dyskretną przesyłkę. Nie musisz zamartwiać się o moment odbioru paczki, ponieważ nikt nie będzie mieć pojęcia co znajduje się w środku. Na paczce nigdy nie ma żadnych oznak tabletek na potencję.

Uwaga na oszustów!

Zdarza się, że pojedyncze sztuki można znaleźć na portalach ogłoszeniowych jak Allegro czy OLX, ale należy uważać, ponieważ zdarza się, że niektóre oferty są tworzone przez oszustów, którzy wykorzystują popularność najlepszych środków. Na pierwszy rzut oka ogłoszenie wygląda na oryginał, ponieważ bazuje na zdjęciach z oficjalnej strony. Dopiero po zakupie okazuje się, że zamówione tabletki różnią się od oryginału. Jak temu zaradzić? Najlepiej jest skontaktować się z producentem i zapytać czy znaleziona przez Ciebie atrakcyjna oferta jest po prostu prawdziwa. Producenci przecież wiedzą z jakim sprzedawcą współpracują, a z jakim nie! Zaczekasz chwilę, a być może uchronisz się od zakupu podrobionych tabletek.

2 nawyki dzięki którym tabletki na potencję będą działać jeszcze lepiej

Są takie momenty, że leki na potencję mogą mieć słabe działanie, ale nie jest to spowodowane niską jakością specyfiku, a pewnymi nawykami, których zapewne unikasz. Zadowalającą sprawność seksualną można zachować na długi czas jeżeli nie unikasz aktywności fizycznej i trzymasz się w miarę zbilansowanej diety.

Aktywność fizyczna

Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna wzmacnia sprawność seksualną. Szczególnie ćwiczenia fizyczne i trening siłowy mają zbawienny wpływ na organizm: wzmacniają wytrzymałość organizmu, wzmacniają układ sercowo-naczyniowy, zwiększają wydzielanie testosteronu, poprawiają krążenie w okolicach miednicy. Ćwiczenia, które nie są wymagające, a wykonywane regularnie mogą wpłynąć na sprawność seksualną to podciąganie z obciążeniem, przysiady, wyciskanie sztangi, martwy ciąg i pompki na poręczach.

Dieta

Tabletki na potencję w połączeniu z odpowiednią dietą działają jeszcze bardziej skutecznie. Przede wszystkim alkohol i papierosy to największe zło, które najbardziej przyczyniają się do zaburzeń erekcji. Kolejnym elementem są wszystkie niezdrowe tłuszcze. Warto wzbogacić dietę o pełnoziarniste produkty zbożowe.

Ostatnia aktualizacja Grudzień


One comment

 1. Eron Plus działa naprawdę świetnie. Na razie poznałem działanie tabletek before. Za kilka tygodni wypowiem się o zwykłym suplemencie, ale jak na razie ocena 10/10. Widzę nawet po żonie, że jest bardziej zadowolona. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *